Praca

Inżynier budowy

Opis stanowiska:

  • praca na terenie Warszawy
  • wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych
  • kontrola poprawności wykonywania robót
  • planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców
  • sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów
  • opracowanie dokumentacji powykonawczej

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe 2 lata
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad
  • wiedza z zakresu obmiarowania
  • znajomość procesu budowlanego
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość przepisów BHP

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Pracę w stabilnej i renomowanej firmie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

Więcej informacji pod numerem telefonu: 694 920 522
Zgłoszenia można również wysyłać na adres:
biuro@rogbau.pl

Zbrojarz

  • Montaż zbrojenia
  • Praca na terenie Warszawy

  • Doświadczenie minimum 6 miesięcy przy robotach zbrojarskich,
  • Dokładności, precyzji, dobrego wzroku,
  • Gotowości do pracy w trybie zmianowym,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Chęci do pracy,