O firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się wykonywaniem kompleksowo konstrukcji żelbetowych budynków mieszkalnych, biurowych, przemysłowych, jak również hal i budowli drogowych. Początki naszej firmy sięgają 2001 roku, zaczynając od działalności gospodarczej znanej na rynku Warszawskim pod nazwą ,,Usługi Ogólnobudowlane Robert Rogala”. W 2016 roku osiągając ponadprzeciętne wyniki finansowe utworzono Spółkę Abud, która z powodzeniem realizuje przyjęte założenia rozwoju i coraz większy zakres świadczonych usług.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę inżynierską, brygadzistów oraz 80 pracowników fizycznych. Od lat stale współpracujemy z 20 podwykonawcami robót zbrojarskich i ciesielskich. Posiadamy niezbędny sprzęt, środki transportu i urządzenia do wykonywania żelbetów jak również kompletne deskowanie.

W 2017 roku Spółka Abud rozpoczęła działalność inwestorską, realizując budowę segmentów na Warszawskim Ursusie, którą z sukcesem zakończono. Trwają przygotowania do kolejnych 2 inwestycji deweloperskich. W 2021 roku zmieniono nazwę spółki na Rogbau Sp. z o.o.

Nasza misja

Chcemy zapewnić zamawiającemu kompleksową obsługę budowy i wykonanie robót stanu surowego budynku w najwyższej jakości i wymaganym terminie. Jesteśmy przekonani, iż sukces zależy od dobrej, wykwalifikowanej kadry kierowniczej i fizycznej, dlatego zapewniamy naszym pracownikom stabilną pracę na podstawie umów o pracę z naciskiem na bezpieczeństwo i dobre warunki pracy . Inwestujemy w wyposażenie i sprzęt budowlany aby świadczyć usługi przy użyciu innowacyjnych i ergonomicznych rozwiązań.

Zapraszamy do współpracy oraz proszę o kierowanie do nas zapytań ofertowych. Niezwłocznie przedstawimy ofertę cenową, która być może zachęci Państwa do rozpoczęcia współpracy.

Sprawdź czym się zajmujemy!