Inwestycje

Apartamenty Spisaka

„Apartamenty Spisaka” to nowa inwestycja na Warszawskim Ursusie o znakomitej lokalizacji i komunikacji z centrum miasta, położona wśród zabudowy jednorodzinnej. Idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących ciszę i spokój. Dodatkowym atutem lokalizacji jest łatwy dostęp do wszystkich ośrodków rekreacyjnych czy instytucji. W bliskim otoczeniu inwestycji znajdują się: park, szkoła, przedszkole, banki, ośrodki służby zdrowia, urzędy, wiele restauracji, sklepów i wiele innych miejsc które powinny znajdować się blisko domu.

Architektura „Apartamentów Spisaka” to dwa budynki w zabudowie bliźniaczej oraz trzy segmenty w zabudowie szeregowej, każdy po ok. 140 m2 powierzchni użytkowej. Każdy z budynków posiada zejście na teren zielony jak również można zagospodarować zadaszenie dla własnych potrzeb. Zaprojektowano po dwa miejsca postojowe dla każdego segmentu. Cały teren będzie ogrodzony i doświetlony aby można było czuć się bezpiecznie.

Architektura wnętrz została zaprojektowana w nowoczesnych rozwiązaniach z naciskiem na funkcjonalność pomieszczeń oraz na dobre nasłonecznienie wnętrz.

Zapraszamy do zapoznania się z planami, rzutami oraz multimediami które najlepiej zaprezentują inwestycję.

Jesteś zainteresowany współpracą z Nami?